Wersje językowe: PolskiDeutsch

Pole namiotowe Tropik w Sarbinowie - Regulamin

Poniższy regulamin stworzyliśmy ze względu na dobro naszych Gości. Prosimy o przestrzeganie jego zasad. Gospodarz ma prawo wyprosić z pola namiotowego Tropik w Sarbinowie osoby, które nie zastosują się do poniższych reguł:

 1. Pole namiotowe Tropik w Sarbinowie rozpoczyna swą działalność 1 maja każdego roku i przyjmuje Gości do 1 września każdego roku.
 2. W celu rezerwacji pokoju gościnnego na polu namiotowym Tropik w Sarbinowie, po telefonicznym uzgodnieniu, wystarczy wysłać przekazem pocztowym zadatek równy 30% sumy za cały pobyt. W przypadku odwołania rezerwacji z powodów od siebie niezależnych, zamawiający ma prawo do zwrotu 50% zadatku, ale tylko w przypadku powiadomienia o tym w okresie 90 dni przed datą rozpoczęcia pobytu. Po przekroczeniu tego terminu kwota ta nie zostanie zwrócona. Osoba, która musi odwołać pobyt już rozpoczęty jest zobligowana do zapłaty za cały pobyt.
 3. Istnieje możliwość przechowywania przyczep campingowych naszych Gości w okresie zimowym, który trwa od 1 października do 31 maja każdego roku. Goście decydujący się na tę usługę, przyjeżdzający w ww. okresie zimowym, zobligowani są do opłaty za osoby, zgodnie z Cennikiem. Od 1 czerwca do 30 września każdego roku osoby te zaczyna obowiązywać pełen pakiet opłat, tj. przyczepa / osoby / prąd / samochód itd.
 4. Doba na polu namiotowym Tropik w Sarbinowie trwa, w zależności od formy wypoczynku:
  • na polu namiotowym: godz. 12:00 (dzień przyjazdu) - 10:00 (dzień wyjazdu),
  • w przyczepach campingowych oraz w pokojach: godz. 14:00 (dzień przyjazdu) - godz. 10:00 (dzień wyjazdu).
 5. Cisza nocna trwa od godz. 22:00 do godz. 6:00.
 6. Goście proszeni są o zameldowanie się w recepcji pola namiotowego Tropik w Sarbinowie w ciągu godziny od momentu przyjazdu. Aby dokonać meldunku wymagany jest dowód osobisty. Płatność za pobyt na Tropiku dokonywana jest z góry. Płatność może być realizowana tylko gotówką.
 7. W momencie meldunku każdy Gość otrzymuje numer identyfikacyjny, który zobligowany jest zawiesić w widocznym miejscu na namiocie/przyczepie/samochodzie.
 8. Osoby odwiedzające Gości na polu namiotowym / w pokojach gościnnych Tropik w Sarbinowie zobowiązane są zgłosić ten fakt niezwłocznie w recepcji.
 9. W celu zagwarantowania bezpiecznego wypoczynku Gościom, brama wjazdowa Tropiku w godzinach 22:00 - 6:00 jest zamknięta. Po wcześniejszym uzgodnieniu z Gospodarzem - istnieje możliwość wjazdu bądź też wyjazdu z terenu Tropiku w godzinach 22:00 - 6:00.
 10. Korzystanie z prysznica na campingu jest odpłatne. Przy kabinach znajdują się automaty wrzutowe na polskie monety (1zł / 2 zł / 5 zł). Cena według Cennika
 11. Goście proszeni są o zachowanie czystości na całym terenie pola namiotowego Tropik w Sarbinowie. Zabrania się składowania śmieci poza miejscami do tego przeznaczonymi. Wyrzucane śmieci muszą być poddawane segregacji zgodnie z oznaczeniami na pojemnikach
 12. Zabrania się mycia naczyń poza miejscami do tego przeznaczonymi.
 13. Zabrania się palenia w pokojach gościnnych.
 14. Po każdorazowym skorzystaniu z toalety lub prysznica, Goście powinni zostawić ją w takim stanie, aby miejsce mogło być do dyspozycji innych osób.
 15. Gospodarz zastrzega sobie prawo do wyboru lub zmiany miejsca lokalizacji samochodu, przyczepy campingowej, namiotu, itp. w celu wygodnego i satysfakcjonującego dla wszystkich Gości wzajemnego usytuowania na terenie pola namiotowego Tropik w Sarbinowie.
 16. Zabrania się "okopywania" namiotów, przedsionków przyczep i altan. W przypadku zajścia takiej konieczności - obowiązkiem Gości jest przywrócenie miejsca biwakowania do stanu pierwotnego. Kosztami za powstałe szkody Gospodarz obciąża Gości według uznania.
 17. Zmotoryzowani Goście zobowiązani są zachować szczególną ostrożność na terenie pola namiotowego Tropik w Sarbinowie, na którym to obowiązuje ograniczenie prędkości do 5 km/h
 18. Gospodarz nie ponosi odpowiedzialności za przerwy w dostawie prądu czy wody, spowodowane awariami elektrowni / wodociągów.
 19. Wszyscy goście przyjeżdżający na teren Tropiku z psami, zobowiązani są do prowadzenia swoich zwierząt na smyczy.
 20. 20. Jedynym miejscem na campingu Tropik, gdzie można wyprowadzać psy na spacer (na smyczy) jest wydzielony wybieg dla psów, znajdujący się nieopodal wiaty piknikowej na końcu pola. Każdy właściciel zobowiązany jest posprzątać wybieg po swoim pupilu.
 21. W przypadku zgłoszenia przez naszych Gości lub rejestracji na monitoringu faktu niesprzątnięcia po psie – na właściciela zostanie nałożona kara w wysokości 100 zł.
 22. Gospodarz nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy osobiste pozostawione bez opieki.
 23. Dla dobra wszystkich Gości pola namiotowego / pokoi gościnnych Tropik w Sarbinowie, Gospodarz zastrzega sobie możliwość interwencji w przypadkach nie wymienionych w powyższym Regulaminie. Wyznaczony personel jest upoważniony do zgłaszania jakichkolwiek zaniedbań.
 24. Przyjmuje się, że powyższy Regulamin i każdy jego punkt jest znany i zaakceptowany przez Gości pola namiotowego Tropik w Sarbinowie.

Życzymy udanego wypoczynku,
Gospodarz i pracownicy pola namiotowego Tropik w Sarbinowie.


Projekt i wykonanie: agencja interaktywna ic.online

Poprawny XHTML 1.0 Strict Poprawny CSS!
kontakt